Elektritoidevõrgu loomiseks ja selle kapitaalremondi tegemiseks on esmalt vaja valmistada üksikasjalik projekt. Vastavalt kehtivatele nõuetele ja eeskirjadele peaks projekti dokumentatsiooni pakett sisaldama informatsiooni skeemist juhtmestiku asukoha, arvestite, RCD-de, elektrikilpide ja muude süsteemi lahutamatu osade paigaldamise asukohti. Kui te plaanite objekti ühendamist elektritoite allikaga või olemasoleva võrgu kapitaalremondiga, siis soovitame teil abi saamiseks pöörduda meie poole.

Toitevõrgu projekti loomine

Ettevõte “RV ELEKTER” on spetsialiseerunud töödele, mis on seotud elektrivõrkude paigaldamisega ja remondiga ning võib pakkuda uutele ja püsiklientidele kõige soodsamaid koostöötingimusi. Elektriprojekte mis tahes raskusastmega loovad meil kogenud, vastava haridusega ja töölubadega spetsialistid. Oma aktiivse tegevusega suutsime aastate jooksul valmistada ja rakendada erineva suurusega projekte ning täna saame aidata ka teil saada usaldusväärse ja pikaajalise toitevõrgu omanikuks ilma suurte finants- ja ajakuludeta.

Meie projekti dokumentatsiooni ettevalmistamine eeldab täielikku info kogumist juhtmestiku ja kõigi süsteemi komponentide paigutuse asukoha suhtes, samuti elektrivõrgu tootlikkuse taset ja selle põhiomadusi. Täieliku väärtpaberite paketti vormistame kooskõlas olemasolevate normide ja standarditega, mis võimaldab läbida väga kiiresti kokkuleppe etapid ja saada luba töö alustamiseks ilma probleemideta. Miks peaksite just meie poole pöörduma?

  • Me arendame igasuguse keerukusega elektriprojekte nii suurte tootmisüksuste kui ka elamute jaoks.
  • Oma töös on meil suur kogemus ja täidame igasuguse raskusastmega tellimusi operatiivselt ja professionaalselt.
  • Projektiga töötades arvestame alati kliendi soovidega ja eelistustega.
  • Meie teenuste maksumus on vastuvõetav ja kvaliteet võib meeldivalt üllatada isegi kõige nõudlikumaid klient