Elektripaigaldiste käit – süstemaatiline tegevus, teostatav seadmete katkematu ja tõhusa töö tagamise eesmärgil ning selle tööohutuse ekspluateerimisel. Sõltumata seadmete paigaldamise keerukusest ning nende hooldus- ja remonditööde arvust, tuleks läbi viia regulaarselt sellise sagedusega, mis on dokumendis tootja poolt fikseeritud.

«RV ELEKTER» – mis tahes tüüpi elektripaigaldiste hooldus

Kui te soovite oluliselt pikendada elektriseadmete tööaega ja olla kindel selles, et selle ekspluatatsioon ei avalda  negatiivset mõju kasutajatele ja tootmisprotsesside kvaliteedile, soovitame teil juba täna pöörduda meie poole.

Ettevõte “RV ELEKTER” on spetsialiseerunud elektrivõrkude ja elektriseadmetega seotud teenuste osutamisele ning saame teile pakkuda täielikku teenuste kompleksi kõige soodsamate hindadega. Oma tegevuses on meil suur praktiline kogemus ja täidame nii eraisikute kui ka suurte ettevõtete tellimusi võimalikult kiiresti ja professionaalselt. Me peame alati rangelt kinni olemasolevatest standarditest ja kasutame ainult parimaid seadmeid ja materjale, mis võimaldab meil tagada lõpptulemuse kvaliteeti igale tellijale.

Igat tüüpi elektripaigaldiste hooldust meil teostavad kõrge kvalifikatsiooniga ja suure praktilise kogemusega parimad spetsialistid. Meistrid töötavad kiiresti ja korralikult, mis enamus juhtudel võimaldab vältida objekti tegevuse peatamist pikemaks perioodiks. Selles ei eksisteeri meie jaoks keerulisi või võimatuid ülesandeid, ja veenduda selles te võite juba täna. On mitu põhjust, miks peaksite meile seadmete remonti ja hooldust usaldama:

  • Meil on suur kogemus kõikide raskusastmega tööde teostamisel;
  • Meie meistrid saavad kiiresti ja kvaliteetselt teostada kavandatud või kiiret remonti mis tahes tüüpi seadmetele
  • Meie teenuste maksumus on vastuvõetav ja kvaliteet on alati kinnitatud asjakohaste dokumentidega;
  • Meil on luba töötada isegi kõige keerukamate ja mitmekomponendiliste elektripaigaldistega.